Lokalizuj
Zadzwoń
 
 
 • Hotel Chojnik
  Hotel Chojnik

  położony w malowniczej miejscowości Zachełmie, 10 km od Jeleniej Góry, jest nowocześnie urządzoną oazą spokoju.

 • Hotel Chojnik
  Hotel Chojnik

  położony w malowniczej miejscowości Zachełmie, 10 km od Jeleniej Góry, jest nowocześnie urządzoną oazą spokoju.

 • Pokoje
  Pokoje

  20 komfortowych pokoi z łazienkami, TV, bezprzewodowym dostępem do internetu i wygodnymi łóżkami.

 • Hotel przyjazny dzieciom
  Hotel przyjazny dzieciom

  100% rabatu dla dzieci do 3 lat, 40% rabatu dla dzieci od 3 do 12 lat, dodatkowe udogodnia dla rodziców i wiele atrakcji.

 • Hotel przyjazny zwierzętom
  Hotel przyjazny zwierzętom

  Otaczające hotel łąki i lasy stanowią idealne miejsce do wypoczynku, zarówno dla gości hotelu jak i ich czworonożnych przyjaciół.

 • Stoki narciarskie
  Stoki narciarskie

  W sezonie zimowym goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać z dwóch przyhotelowych stoków narciarskich z wyciągami talerzowymi o średniej długości 350m.

 • Restauracja
  Restauracja

  Dania przygotowane z niezwykłą starannością przez naszych kucharzy z pewnością zaspokoją gust każdego Gościa, a unikalna atmosfera sprawi, że każdy posiłek stanie się dla Państwa wyjątkowy.

 • Turystyka
  Turystyka

  Zamek Chojnik, Western City i Wodospad Kamieńczyka, Snieżka to tylko kilka z wielu niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić podczas pobytu w hotelu Chojnik.

Chojnik to nowoczesny 3-gwiazdkowy hotel położony między miastami Jelenia Góra, Karpacz i Szklarska Poręba w malowniczej miejscowości Zachełmie. Wybudowany w latach 80-tych pod nazwą Hotel Amanda, pod koniec 2012 roku został zmodernizowany i ponownie oddany do dyspozycji Gości. Dzięki pracy wielu inżynierów i architektów powstał hotel nowoczesny i ekologiczny, przyjazny rodzinie i zwierzętom. Jedną z głównych atrakcji hotelu są dwa przyhotelowe stoki narciarskie z wyciągami talerzowymi o średniej długości 350m. Pomimo wysokiego standardu, hotel w dalszym ciągu oferuje swoim Gościom tani nocleg w górach.

 

 

 

 Hotel Chojnik Sp. z o. o. otrzymał subwencję z programu rządowego "Tarcza Antykryzysowa  Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw"